סטודיו למחול ותנועה וקליניקה לטיפול להשכרה בעמק יזרעאל

השכרה

כמורה למחול וקונטקט אימפרוביזציה אשר מתגוררת בצפון  יותר מעשור אני מודעת היטב למחסור במרחבים לתנועה באזור הצפון. לא פשוט למצוא מרחב עם רצפה איכותית שניתן להעמיק בו בעבודת גוף וגם להנות ממטבח מאובזר, לינה במקום ומרחק קצרצר מהטבע. כאשר הקמנו את סטודיו פנטהריי כל אלו היו לנגד עיני וכך ניסיתי להפוך את המרחב המדליק שנקרה בדרכי למרחב שיכול לתת מענה לכל הצרכים הללו יחד. 

ארבעה רקדנים 2 מתכופפות 'שימה ו2 אחורה בשורה אחת מתחתם באמצע רקדנית מתגלגלת

הסטודיו

מבנה הסטודיו נמצא במבנה לשימור בן 100 שנה בקיבוץ גניגר. המבנה שימש כרפת בתחילת דרכו ובמשך שנים היה דיסקוטק. לפני כמה שנים הפסיק המקום לשמש בדיסקוטק וננטש. הקמת הסטודיו יש בה מן הפחת חיים במקום שפעם רקדו בו ועכשיו נקראים לעשות זאת שוב. קורות העץ המיוחדות, הגג המשופע והחלונות המקוריים מקנים למקום אופי וייחודיות שאין למקומות אחרים. כשנעים עם כל כך הרבה אפשרויות בחלל הסקרנות גדילה וליצירתיות אין שובע. 

אנחנו מזמינות אתכם.ן אנשי תנועה ומחול לבוא ולהצטרף לקהילה שלנו. להציע סדנאות ייחודיות בסופי שבוע, ללמד, להגדיל יחד איתנו את מאגר הנעים באזור הצפון. 

על מרחב הסטודיו

למי המקום מתאים?

הקליניקה

הקליניקה בפנטהריי היא קליניקה לטיפול בתנועה אך מתאימה גם לטיפול במדיומים נוספים וכן לטיפול במגע. זוהי קליניקה מרווחת עם רצפת פרקט, מקום שמתאים לנוע ולנוח, לשוחח ולעבד דברים בכל מיני כלים ורבדים. 

הקליניקה בגודל של כ 28 מ"ר וניתן לשכור אותה לקבוצות קטנות, טיפול לפי שעה או ססיה ולדברים חד פעמים.

על מרחב הקליניקה

למי המקום מתאים?

לשיחת הכרות , לבדיקת תאריך פנוי והצעת מחיר

אני מזמינה אתכם.ן אנשי תנועה ומחול לבוא ולהצטרף לקהילה שלנו. להציע סדנאות ייחודיות בסופי שבוע, ללמד, להגדיל יחד איתנו את מאגר הנעים באזור הצפון. 

[scallacf7 scallacampid="יצירת קשר מהאתר"]

הצטרפו לעדכונים

מוזמנים ומוזמנות להרשם לקבלת עדכונים על הפעילות

דילוג לתוכן